הסיפור של בוגולוג

הסיפור של בוגולוג התחיל כשאדיס מקונן החליט לקחת את משחק הילדות הנוסטלגי ואהוב שלו לאקסטרים. כמה אקסטרים? ואוו… אקשן, תחרויות, טורנירים ומלא אדרנלין.

אודות

אדיס מקונן גדל באתיופיה עד גיל 12, עלה לארץ בשנת 2000 ושיחק בוגולוג עם כדור, גרביים וחוט – אותם הילדים בשכונה קשרו לעמוד עץ ופשוט שחקו במטרה לבעוט בכדור. לקראת סיום השירות הצבאי, נסע אדיס לאתיופיה ובשכונה הסמוכה ראה ילדים משחקים בוגולוג בדיוק כפי שהוא שיחק בילדותו, והחוויה העלתה לו ריגוש נוסטלגי.

אדיס תמיד היה ילד יצירתי. בילדותו עסק בהמצאות ותיקונים ואפילו בנה מאוורר מחיבור מתג של טייפ כדי להזרים אוויר קריר לחדר, כיוון שמזגן לא היה. מהר מאוד הבין שהמשחק הנוסטלגי יכול להפוך לטכנולוגי ולגרום לילדים לקום מהמסכים ולבצע פעילות גופנית, אך מבלי לוותר על המסך האהוב והריגוש של הסמאטפון.

הרעיון שלו היה להנגיש שילוב של משחק פיזי וממשק אפליקטיבי-טכנולוגי, שיחזיר את הילדים למשחקי השכונה של פעם, וכך עשה עד שבנה מודל ייחודי הנרשם כפטנט. כיום המטרה של בוגולוג להיות בכל בית ומוסד חינוכי בישראל ולהפוך את התחום לספורט חדש כמו כל ענפי הספורט המוכרים, בשילוב טכנולוגיות חדשניות, תחרותיות ומלא אקשן.

משחק בוגולוג יתאים לכל מקום, החל מבתי ספר, מרכזי חוגים, כאימונים לענפי ספורט שונים, למפעילי אטרקציות, מתחמי פנאי ובילוי ולמי שמעוניין להכניס לחיים משחק סופר אקטיבי. כבר בימים אלה מועדוני ספורט מובילים ומוסדות חינוך נהנים מהמשחק היוצר התעניינות בקרב ילדים בכל הגילאים.

אהה… ועוד לא דיברנו על היתרונות המופלאים של בוגולוג

מעבר לעובדה שהוא ׳מעיף׳ את הילדים מהמסכים וגורם להם לזוז, המשחק משפר את הקואורדינציה והמוטוריקה של הילדים, עובד על מהירות התגובה שלהם, מסייע בהוצאת אנרגיות ואגרסיות ופשוט כיף לשחק בו שעות – גם ההורים וגם הילדים.